موسسه HiLanguages

با دوره‌های زبان آنلاین ما ، شما می‌توانید از هر کجا، در هر زمان، یاد بگیرید.

55000
دنبال کنندگان خارجی
60
گواهی مربیان
2240
دانشجویان ثبت نام شده
215
دوره های تمام شده

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین پدیده جدیدی نیست و بسیاری از محیط‌های آکادمیک در سرتاسر جهان برای آموزش از پلتفرم‌های آنلاین استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد تا چند سال آینده تمام آموزش‌ها به سمت آنلاین خواهد رفت اما کرونا باعث شد این اتفاق زودتر بیفتد و با شیوع گسترده ویروس کرونا نیاز عمیقی به این سبک از آموزش احساس شود. هر وضعیت سختی هم پیش آید نمی‌توانیم آموزش را متوقف کنیم، چون درجا زدن در عصر علم و تکنولوژی مفهومی ندارد. اگر در مکانی زندگی می‌کنید که دسترسی به کلاس‌های باکیفیت زبان‌های خارجی ندارید، آموزش آنلاین بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. ما معتقدیم همه انسان‌ها باید از امکانات آموزشی استفاده کنند و کلاس‌های زبان باکیفیت تنها خاص کلانشهرها نیست.

هدف ازدوره‌های آنلاین زبان ما این است که پیشرفت‌های خاص و قابل توجهی در شما ایجاد کنیم تا به راحتی بتوانید به زبان دلخواه مکالمه کنید و از توانایی‌های خود لذت ببرید.

تیم ما

ما تیم  Hilanguagesبه عنوان یک جامعه آنلاین آموزش زبان، از سراسر ایران و خارج از ایران درکنار هم قرار گرفته‌ایم تا با ارائه دوره‌های آموزشی کاربردی بستری برای کمک به یکدیگر در یادگیری زبان‌های خارجی فراهم کنیم.

اکنون زمان آن است که کتاب‌های دستور زبان و فرهنگ لغت را کنار بگذارید و با اپلیکیشن‌های ترجمه خداحافظی کنید.

ما معتقدیم هرکسی می‌تواند زبان جدیدی یاد بگیرد. سطح زبان شما هر چه باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. برای شما از کودکان تا بزرگسالان، دوره ها، در‌س‌ها و فعالیت‌هایی داریم که شما را در صحیح ‌ترین مسیر یادگیری قرار می‌دهد. یادگیری زبان‌های خارجی با تیم ما به شما کمک می‌کند تا به دنیای جدیدی از فرصت‌ها قدم بگذارید. بنابراین اگر می‌خواهید آنلاین یاد بگیرید جای درستی آمده‌اید. مدرسین، کلاس‌ها و دوره‌های ما به شما اعتماد به نفس می‌دهند که مهارت‌های ارتباطی خود را در یک محیط امن و حمایتی ارتقا دهید.

روش کار ما

کلاس‌های ما به صورت نیمه خصوصی و خصوصی از طریق برنامه اسکایپ برگزار می‌شوند. کار با این برنامه بسیار راحت هست. این برنامه را می‌توانید رایگان دانلود کنید. برنامه اسکایپ را می‌توانید روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. و سپس حساب کاربری ایجاد کنید، برای ایجاد حساب کاربری فقط نیاز به ایمیل یا شماره تلفن خواهید داشت.

پس به راحتی می‌توانید پشت لپ‌تاپ و یا گوشی هوشمند خود بنشینید و درکلاس‌های آنلاین ما شرکت کنید. اگر از کامپیوتر خانگی استفاده می‌کنید نیاز به یک وبکم و یک میکروفون هم خواهید داشت. امکان مکالمه درکلاس‌های آنلاین مثل کلاس‌های حضوری وجود دارد. مدرسین دوره‌های آموزشی با وسواس زیادی انتخاب شده‌اند و همه تلاششان این است که مطالب آموزشی را با به‌روزترین ابزار آموزشی به شما ارائه دهند. در تمام طول ترم می‌توانید از پشتیبانی و مشاوره اساتید ما بهره مند شوید.

پس اگر مایلید زبان فرانسه، انگلیسی و آلمانی یاد بگیرید زمان شروع دوره آنلاین شما هم اکنون است!

دوره های ما

ما دوره‌های عمومی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه را برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان در تمام سطوح Beginner ، Pre Intermediate ،  Intermediate،  Upper Intermediate و Advanced آموزش می‌دهیم و همینطور شما را برای آزمون‌های بین المللی آیلتس و تافل آماده می‌کنیم.

ابتدا زبان مورد نظر را انتخاب کنید، ثبت نام کنید و وارد کاربری‌تان شوید و از تقویم آموزشی ارائه شده زمان دلخواهتان را انتخاب کنید.